Rendhagyó istentisztelet

A rendhagyó istentiszteleten Sajtos Szilárd százados, az MH 5. Bocskai István Lövészdandár református tábori lelkésze és Papp Tibor a Debrecen Kistemplomi-Ispotályi Református Egyházközség lelkipásztora szolgált, és tolmácsolásukban ige részletek hangzottak el a zeneművek között. Fotó: Molnár Péter
A rendhagyó istentiszteleten Sajtos Szilárd százados, az MH 5. Bocskai István Lövészdandár református tábori lelkésze és Papp Tibor a Debrecen Kistemplomi-Ispotályi Református Egyházközség lelkipásztora szolgált, és tolmácsolásukban ige részletek hangzottak el a zeneművek között. Fotó: Molnár Péter

Az 5. Bocskai István Lövészdandár Debreceni Helyőrségi Zenekara negyedik alkalommal, de a Csonkatemplomban először mutatta be Krisztus keresztútját komolyzenei műveken keresztül virágvasárnapon. Fotó: Molnár Péter


Kérjük jelentkezzen be, hogy a teljes cikket olvashassa

Please enter the code

The code is not valid, has been used already or has expired
Levélküldés